International Phone (3.3.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: notice
mn: мэдэгдэл
