International Phone (3.3.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Countries
nl: Landen

en: notice
nl: mededeling

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Default country
nl: Standaardland

en: success
nl: succes

en: Directory @path was created
nl: Map @path is aangemaakt
