International Phone (3.3.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Yes
oc: Òc

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Countries
oc: Païses

en: notice
oc: notícia

en: Default country
oc: País per defaut
