International Phone (3.3.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: error
te: సమస్య

en: Yes
te: అవును

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: notice
te: గమనిక

en: Default country
te: అప్రమేయ దేశం
