International Phone (3.3.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Countries
ca: Països

en: notice
ca: notícia

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Default country
ca: País predeterminat
