International Phone (3.3.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: error
cs: chyba

en: Yes
cs: Ano

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Countries
cs: Země

en: notice
cs: poznámka

en: Field types
cs: Typy polí

en: Default country
cs: Výchozí země
