International Phone (3.3.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: error
fr: erreur

en: Yes
fr: Oui

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Countries
fr: Pays

en: notice
fr: information

en: Field types
fr: Types de champs

en: Default country
fr: Pays par défaut

en: Directory @path was created
fr: Le répertoire @path a été créé

en: The URL !url could not be downloaded.
fr: Le contenu de l'URL !url n'a pas pu être téléchargé.
