International Phone (3.3.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: error
gu: ભુલ

en: Yes
gu: હા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: notice
gu: ખુલાસો

en: Default country
gu: મૂળભૂત દેશ
