International Phone (3.3.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ
