International Phone (3.3.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: notice
sl: obvestilo
