International Phone (3.3.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: error
th: ผิดพลาด

en: Yes
th: ใช่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Countries
th: ประเทศ

en: notice
th: ข้อสังเกต

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Default country
th: ประเทศปกติ
