International Phone (4.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Yes
da: Ja

en: All
da: Alle

en: Off
da: Afbrudt

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Countries
da: Lande

en: Field types
da: Felttyper

en: Default country
da: Standard land
