International Phone (4.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Countries
lt: Šalys

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą
