International Phone (4.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Countries
nl: Landen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Default country
nl: Standaardland
