International Phone (4.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Default country
ro: Țara implicită
