International Phone (4.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: All
sv: Alla

en: Off
sv: Av

en: Plain text
sv: Ren text

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Countries
sv: Länder

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Default country
sv: Förvalt land
