International Phone (4.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Default country
cy: Gwlad diofyn
