International Phone (4.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: All
es: Todo(s)

en: Off
es: Desactivado

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Countries
es: Paises

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Default country
es: País predeterminado
