International Phone (4.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: All
fr: Tout

en: Off
fr: Désactivé

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Countries
fr: Pays

en: Field types
fr: Types de champs

en: Default country
fr: Pays par défaut
