International Phone (4.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Countries
hu: Országok

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország
