International Phone (4.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Countries
ru: Страны

en: Field types
ru: Типы полей

en: Default country
ru: Страна по умолчанию
