International Phone (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Text field
fa: میدان متنی

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
