International Phone (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Default
ja: デフォルト

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Telephone default format settings
ja: 電話番号のデフォルトフォーマット設定
