International Phone (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Placeholder
ar: الرمز البديل
