International Phone (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
