International Phone (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
