International Phone (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: Default
pt: Por defeito

en: Text field
pt: Campo de texto

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Telephone default format settings
pt: Configurações predefinidas do telefone

en: Initial Country
pt: País Inicial

en: Enable Geolocation
pt: Ativar localização geográfica

en: Use Geolocation: @display_label
pt: Usar Localização: @display_label

en: Default selected country: @value
pt: País selecionado por defeito: @value
