Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: Number
be: Нумар

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Field types
be: Тыпы палёў
