Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Number
bs: Broj

en: Required
bs: Obavezno

en: Label
bs: Oznaka

en: Optional
bs: Opcionalno
