Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક
