Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Number
ka: რიცხვი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Label
ka: სათაური
