Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: Optional
nn: Valfri
