Phone Label (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Number
sk: Číslo

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Field types
sk: Typy polí

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.
