Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Number
af: Getal

en: Required
af: Verplig

en: Optional
af: Opsioneel
