Phone Label (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
