Phone Label (1.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Number
bg: Число

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие

en: Optional
bg: По желание
