Phone Label (1.1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Number
cy: Rhif

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Optional
cy: Dewisol

en: Phone number
cy: Rhif ffôn
