Phone Label (1.1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Number
gl: Número

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Optional
gl: Opcional

en: Phone number
gl: Número de teléfono
