Phone Label (1.1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Disabled
jv: Mati

en: Number
jv: Angka

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul

en: Optional
jv: Ora kudu
