Phone Label (1.1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Number
kk: Саны

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы

en: Optional
kk: Міндетті емес
