Phone Label (1.1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Number
km: លេខ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត
