Phone Label (1.1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Number
lv: Skaitlis

en: Required
lv: Obligāts

en: Label
lv: Etiķete

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Phone number
lv: Telefona numurs
