Phone Label (1.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Disabled
sr: Искључено

en: Number
sr: Број

en: Label
sr: Ознака

en: Placeholder
sr: Резервисано место
