Phone Label (1.1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Number
ta: எண்

en: Required
ta: தேவை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
