Phone Label (1.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Number
te: సంఖ్య

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Label
te: లేబుల్

en: Optional
te: ఐచ్చికం
