Phone Label (1.2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Required
az: Tələb olunur

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Telephone number
az: Telefon nömrəsi
