Phone Label (1.2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Label
vi: Nhãn

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Phone number
vi: Số điện thoại
