Phone Label (1.2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Required
hr: Nužno

en: Label
hr: Oznaka

en: Optional
hr: Prouvoljno
