Phone Label (1.2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Required
oc: Requesit

en: Label
oc: Etiqueta

en: Optional
oc: Facultatiu
