Phone Number (field) (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
